REHBER KURAN HEDEF TURAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REHBER KURAN HEDEF TURAN

TÜRK DÜNYASI HAKKINDAKİ HERŞEY...

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

DUYURU PANOMUZ

HOŞ GELDİNİZ SİTEMİZ HENÜZ YAPIM AŞAMASINDADIR ÇOK YAKINDA KULLANIMA AÇILACAKTIR TÜRKELİ

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
< class="" height="25">
Istatistikler
Toplam 3 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: gumuskelepce

Kullanıcılarımız toplam 189 mesaj attılar bunda 186 konu
< class="" height="25">
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 26 kişi Perş. Ara. 17, 2015 12:27 am tarihinde online oldu.
< class="" height="25">
En son konular
» Tüm Türk Lehçelerini Türkçe'ye Çevirin
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:52 am tarafından

» GüzeL tema
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:51 am tarafından

» sisteminizde yüklü fontları görüntüleme

» Sisteminizde çok fazla mı TrueType font çeşidi var?

» Bilgisayarınızdaki yazı tipLerini görmek için
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:50 am tarafından

» windows xp yi LisanLı yapmak
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:28 am tarafından

» Office 2007(turkçe)
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:28 am tarafından

» Adobe photoshop CS2
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:27 am tarafından

» IQ nuzu ölçmek istermisiniz?
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:27 am tarafından

Forum Kullanımı İle İlgili Tüm Konuları Burda Sorabilirsiniz
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 7:41 pm tarafından Admin
Merhaba Ülküdaşlarım ;

Foruma nasıl mesaj yazabilirim

Nasıl Özel Mesaj Yazabilirim

Nasıl Diğer Üye(ler)den Alıntı (lar) Yapabilirim

Vs gibi tüm konuları burada sorabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olunacaktır.

Yorum: 0
En iyi yollayıcılar
Admin
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Vote_lcapBenim Sevdam Bu İşte..!!! Voting_barBenim Sevdam Bu İşte..!!! Vote_rcap 
Bozkurt
Benim Sevdam Bu İşte..!!! Vote_lcapBenim Sevdam Bu İşte..!!! Voting_barBenim Sevdam Bu İşte..!!! Vote_rcap 
< class="" height="25">
Anket
https://turkeli.yetkin-forum.com

Benim Sevdam Bu İşte..!!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 189
Lakap : BOZKURT DADAŞ

Benim Sevdam Bu İşte..!!! Empty
MesajKonu: Benim Sevdam Bu İşte..!!!   Benim Sevdam Bu İşte..!!! Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 2:40 am

Yıllara,insanlara,insanlıktan nasibini almamışlara yenik düşmeyecek bir sevda benimkisi.Kimseye yılmayacak bir sevda.Kimsenin önünde bana baş eğdrmeyecek bir sevda.Kalbimi bu sevdanın alevine teslim ettiğim günden beri yangın yerine dönen kalbim belki de ilk defa böylesine huzura kavuştu.Ben onun ne kara gözlerini,ne de yay gibi kaşlarını görüpte sevdim.Ben bu sevdaya öyle şimdiki gençler, yani akranlarım gibi özenti niyetine de başlamadım.Benim sevdam öyle günümüzdeki gibi geçici bir saman alevi aşkı değil,benim sevdam benim davamdır.Benim kalbime böylesine yangın yerine döndüren kıvılcım,babamın bana verdiği edebin kıvılcımıdır.Babamın bana verdiği edep ise Türk-İslam davasının özünde yatan fazilettir.Kalbimi bu ateşe teslim ettiğim günden beridir,kalbimi ülkü denen nazlı geline kaptırdığım günden beridir,sevdam o kadar büyümüştür ki kalbim de davamdan ve yaradanımdan başkasına yer kalmamıştır.
Yunus’un “Yaradılanı Yaradandan Ötürü Sevmek”düstüruyla yaşamayı öğrendim.İnsanların insanlardan sebepsiz yere nefret etmemesi gerektiğini öğrendim.Fakat bu dava insanın kalbinin tüm güzelliklerinin açtığı gibi eğer nefret ederse,sevdası kadar nefret ettiğini de öğrendim.Bu dava yolunda yürüyen insanların namus,şeref,gurur,onur gibi kavramları bayrakla bir seviye de taşıdığını,nasıl bayrak yere asla ve asla inmeyecek,yerlerde sürünmeyecekse gururunu,şerefini,namusunu,onurunu ayaklar altına aldırtmayacağını öğrendim.İnsanların yüzüne diyemeyeceklerini asla arkalarından konuşmayacaklarını öğrendim.Ben bu davadan ümitsizliğe kapılınmaması gerektiğini öğrendim.Yani davam batıl değil ki ümidim kırılgan olsun!Ben bu davadan herşeye rağmen,herkese inat insan olmayı,insan gibi yaşamayı öğrendim.Kısaca ben bu davadan ben olmayı öğrendim.
Artık yaşıyorsam,yaşama amaçlarım;

1-)Allah’a layık bir kul olabilmek
2-)Vatanıma ve Babama layık bir evlat olabilmek
3-)Davasına,bayrağına,vatanına,ceddine şerefi ve namusu gibi sahip çıkan bir ülkücü olabilmek.Tıpkı Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş gibi.
4-)Turan,Kızıl Elma için çabalayan gerekirse de bu ülkü uğruna gözünü kırpmadan,canını veren bir Türk olabilmek
5-)Bu vatana ve böylesine karşılıksızca bize sahip çıkan anam gibi bir Türk Kadını olup bu topraklar için hayırlı evlatlar yetiştirmektir.

Ben bu topraklar için,bu dava için canını,gözünü bir defa bile kırpmadan feda eden bir neslin torunuyum.Ben onların KARDEŞİYİM...Ben Hatice Önkuzu,Hatice Özmenem,Hatice Pehlivanoğlu,Hatice Sazak’ım.Benim içim de daha binlerce hatta yüzbinlerce Hatice var.Onlar içim de yaşadıkça “Eller geçsin ben vazgeçmem davamdan”diye haykıracağım bu çakalların içinde.

Etrafımız ya çakallarla ya da kurt postuna bürünmüş insanlıktan nasibini almamış itlerle dolu olduğu bu günler de,ben de onlara inat başım dik,anlım pak bir şekilde gökler de dalgalanan nazlı al bayrağıma gözlerim dolu dolu bakarak ne mutlu bu vatan için hayırlı bir Türk olana.
Beni böylesine Türk-İslam ülküsüyle yoğuran babamdan,herkesten Allah razı olsun.İnşAllah onlara layık bir ülkücü olabilirim.
Şu gökleri dolduranın
Ol deyince olduranın
99 adı ile...
Saygı ve Sevgi ile ...

Türk Kızı
https://turkeli.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-